HAKKIMIZDA

MaviTek Bilgisayar  1999 yılından bu yana sektörde olup her zaman satıştan ziyade çözüm ortağı olmayı tercih etmiş teknolojiyi sürekli takip eden yenilikçi bir firmadır.

Bilgi yönetimi;-
 
Kayıtlı veya kayıtsız organizasyon verilerini
- Kişisel bilgileri
- Tecrübeye dayalı birikimleri toplayıp, düzenleyip, kayıt altına alıp yararlı bilgi haline getirerek bunları doğru zamanlarda , doğru kimselerin, istenilen her yerden ulaşılabilmesini sağlamaktır.
- Organizasyonun entellektüel mülkünü arttırmayı
- Tekrarlanan işlemlerin tamamının teknolojik araçlarla yapılmasını sağlamayı
- Pozitif iş neticelerini elde etmeyi amaçlıyoruz....

Müşterilerimizin mevcut yapılarını korumayı, geliştirmeyi, kullanıcıların eğitimine verilecek desteğin ve bakım çalışmalarının ise hemen hemen sıfıra düşmesini sağlayarak, çalışılan kuruma elindeki veri birikimini anlamlı bilgiye dönüştürerek yararlı olmayı, bu bilgiyi kullanan kurumun ise karlılığını, müşteri memnuniyetinin sürekli artmasına MaviTek Bilgisayar olarak yardımcı olmayı hedefliyoruz...
           MaviTek Bilgisayar küçük, orta ve büyük ölçekte firmalara ölçeklenebilir, talepleri cevaplayabilen yazılım ve donanım desteği vermektedir. Marka bağımsız hizmet prensibi ile yetkin servis desteği için bizi arayabilir, destek alabilirsiniz. Güvenilir ve yüksek performanslı kurumsal destek hizmetine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşlara en yüksek kalitede elektronik iletişim hizmetleri sunar, sağladığı profesyonel çözümler ve bağlantılar sayesinde işletmelerdeki verimliliğin ve karlılığın artmasına imkan tanır, sunduğu çeşitli çözümler aracılığı ile kuruluşların gelişen tüm ihtiyaçlarına cevap verir, rekabet güçlerini arttırır.