Bilsa için başarı demek, ülkemizdeki eğitim sisteminin gelişimine sürekli katkı sağlamak demektir. 

Bu başarı anlayışı ile 26 yıl önce kurulan Bilsa, Türkiye Eğitim Sektörü’nü bilgisayar kullanımına alıştırdı, eğitim yönetimi kalitesini de dünya standartlarına ulaştırdı. 

Kurumsal web sitemizde görebileceğiniz ve her biri üretildiği tarih itibarıyla yeni bir devrim olarak kabul edilen “İlk’lerimiz” Bilsa’nın ülkemiz eğitim sektörüne sağladığı katkıların ve başarılarla dolu geçmişinin çok net bir kanıtıdır. 

Sadece ülkemizde değil, Suudi Arabistan’dan Yeni Zelanda’ya kadar birçok ülkede çok büyük başarılar elde etmiş olan Bilsa’nın ürettiği okul ve eğitim yönetimi yazılımları, dünyanın bir çok ülkesinde kullanılmaktadır. 

Geride bıraktığı yıllar boyunca, İzmir Ticaret Odası Altın Madalyalı Vergi Ödülü, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başarı Ödülü, Çanakkale Lisesi Eğitimde 50 Yılı Aşan Onur Ödülü, İzmir Kız Lisesi Eğitime Katkı Ödülü, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitime Katkı Ödülü, Bilimsel Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı Özel Ödülü, Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitime Katkı Ödülü, Turizm Bakanlığı Özel Ödülü gibi birçok ödüle layık görülen Bilsa, başarılarla dolu bir geçmişten, başarılarla dolu bir geleceğe doğru hızla ilerliyor.